De tentoonstelling “Doeken van Sterren” van 22 april tot 8 juni

De tentoonstelling “Doeken van Sterren” van 22 april tot 8 juni
19 april 2017 Martien

Flyer_DoekenvanSterren

Doeken van sterren! De openbaring van creatieve geesten.

Wanneer je ooit hebt gekozen voor een bijzonder beroep zoals bijvoorbeeld  theaterkostuum ontwerpster, decor vormgever, het restaureren van schilderijen, zo prachtig hobo of viool speelde dat je werd gevraagd om solo of in het orkest bij het Koninklijke Concertgebouworkest te spelen, dat je als schrijver/schrijfster zoveel succes hebt, dat jouw boeken in grote oplages wordt verkocht, je in het theater prachtige rollen ten tonele bracht, op het sociale vlak heel veel betekent voor de gemeenschap, films hebt geproduceerd die alom werden bewonderd.

Dan word je binnen de eigen professie gezien als een ster.

Want sterren waren of zijn zij!

Leonie Polak, Noor Smits, Judith Majoor, Ina van Faassen, Han de Vries, Nora Olof, Jan Klatter, Peter de Kimpe, de zusters van Rosita Steenbeek en natuurlijk ook Rosita Steenbeek zelf.
Zij waren en zijn in hun vak allemaal sterren!

Tijdens onze zoektocht ontdekten wij dat deze sterren weer door andere bekende grootheden zoals Shakespeare, Vivaldi, Carravagio, Fellini, werden geïnspireerd en uitgedaagd. Zij kozen naast hun vak voor een een zijpad, betraden met veel plezier en genoegen de wereld van de schilder-en beeldhouwkunst. Genoten van de lessen van hun leermeesters of waren hun eigen leermeester. De verkregen en verzamelde wijsheden wisten zij om te zetten in hun creaties.

Laat u verwonderen en meenemen naar het verleden en heden van de sterren van toen en nu bij Galerie Sous-Terre Aalsmeer. Deze tentoonstelling is te zien vanaf 22 april tot en met 8 juni 2017.

Comments (0)

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Aanmelden voor nieuwsbrief