Ad Verstijnen – Koffie en chocomel met slagroom
€2.700,00
Ad Verstijnen
Gemengde techniek op linnen
90 x 90 cm
Op voorraad
SKU: largeproduct_15624.jpg
Categorieën: Schilderijen, - Figuratief
Tags: Ad, Ad Verstijnen, Verstijnen
Add a Review
Be the first to review “Ad Verstijnen – Koffie en chocomel met slagroom” Reactie annuleren


Ad Verstijnen – Koks met een missie
- Figuratief, Schilderijen
Ad Verstijnen
Gemengde techniek op linnen
150 x 50 cm
€2.900,00
Gemengde techniek op linnen
150 x 50 cm




Ad Verstijnen – Drie koks van nu
- Figuratief, Schilderijen
Ad Verstijnen
Gemengde techniek op linnen
110 x 110 cm
€3.450,00
Gemengde techniek op linnen
110 x 110 cm


Ad Verstijnen – Samen aan ‘t glaasje
- Figuratief, Schilderijen
Ad Verstijnen
Gemengde techniek op linnen
140 x 50 cm
€2.750,00
Gemengde techniek op linnen
140 x 50 cm

Reviews(0)
There are no reviews yet.